Wakacyjne wypociny
Pewnie zdążyliście się już stęsknić za aktualizacjami? Nie dziwię się :) Ostatnia wyszła jakieś... niespełna dwa miesiące temu. My jednak nie próżnowaliśmy - ilość materiału, który został tym razem przetłumaczony, zdecydowanie odbiega od normy.

Cóż nowego w wersji 0.021? A no na przykład to, że uporaliśmy się z nieporadnym instalatorem, który instalował spolszczenie "w cały świat", a o odinstalowaniu go już nie wspomnę. Teraz wszystko działa jak należy. Podczas instalacji możecie natknąć się na dwie nowości: ścieżka dostępu jest domyślnie ustawiona na "X:" - aby za każdym razem trzeba było wybierać folder ręcznie, co powinno wykluczyć większość problemów z instalacją - oraz menu wyboru wersji klienta, dla którego ma zostać zainstalowane spolszczenie.

W samym spolszczeniu jest cała masa nowości, w które nie będę się jednak wgłębiał w tym newsie. Pokrótce opisano je na stronie z wersją oraz w pliku Readme, więc zachęcam do lektury.
05.08.2010r.

Komentarze

5 sie 2010, o 01:42

Nie zdążyłem przetestować spolszczenia pod każdym kątem, więc jeśli znajdziecie jakiegoś babola, proszę do nas napisać przy użyciu formularza kontaktowego (najlepiej załączając screenshoty).
Fen
7 sie 2010, o 01:02

Czemu procenty nie skoczyły do góry skoro mówisz, że tyle zrobiliście ?
7 sie 2010, o 02:49

Skoczyły jeszcze przed wypuszczeniem nowej wersji. "Tyle" wobec ogółu tekstu do tłumaczenia to właśnie ten jeden procent w "całkowitym postępie". Na zatwierdzenie czeka kolejne 80 zadań i postaram się w ciągu tygodnia przejrzeć, poprawić i zatwierdzić, więc przyszła wersja powinna się ukazać już niebawem.
banan
7 sie 2010, o 18:48

mam pytanie...gdy mam stara wersje spolszczenia i chce zainst nowa to musze stara odinstalowac??
7 sie 2010, o 19:27

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tak zrobić :) W końcu w nowej wersji jest wszystko to, co w starej + kilka nowych rzeczy.
8 sie 2010, o 13:18

W przypadku każdej następnej wersji odinstalowywanie poprzedniej nie będzie konieczne. Wersja 0.020 była po prostu instalowana nieco inaczej, w związku z czym przed zainstalowaniem aktualnej wypadałoby ją odinstalować. Co prawda nie jest to konieczne, ale w ten sposób zapobiegnie się chaosowi w folderze L10N.
banan
21 sie 2010, o 17:14

Kiedy możemy sie spodziewać kolejnej aktualizacji???
22 sie 2010, o 00:40

Wczoraj wziąłem się za tłumaczenie opisów umiejętności, czyli coś, na co wielu czekało. Same nazwy zostawię na później i dam je komuś innemu, ponieważ wiem, że nie dam rady zachować klimatu gry przy ich tłumaczeniu.
Na pierwszy ogień poszedł Zabójca (Assassin). Chcę skończyć przynajmniej kilka podklas, powiedzmy 4, a jedna to w przeliczeniu półtora dnia roboty non stop.
Później chcę sprawdzić przetłumaczone i już oczekujące na sprawdzenie zadania (ponad 50), później parę dialogów, które kto inny zrobił i w zasadzie można wypuszczać nową wersję.
Chciałbym jeszcze dokończyć przedmioty związane z rzemiosłem (craftem), czyli wszelkiego rodzaju projekty, materiały itd., bo zostało ich mniej niż 30%.
Nie chcę obiecywać, bo mogę się nie wywiązać z terminu, ale myślę, że jeszcze przed początkiem roku powinna być dostępna nowa wersja spolszczenia :)
22 sie 2010, o 01:02

Miało być "pół dnia roboty non stop" :P Przesadziłem :)
Canales
30 sie 2010, o 18:23

siemka mam pytanko :D
kiedy będziemy mogli sie doczekać pełnego spolszczenia do aiona??? sledzę was juz od paru miesięcy i ostatnio widzę słabsze postępy.
Nie to żebym krytykował.
cheap ray bans
21 maja 2013, o 00:34

|No one likes a hipster with a shirt two sizes too large! If you must stay warm, Make every effort to have a similarly tightfitting hoodie with an ironic statement on the back with you.3. Slim jeans! Hipster skinny jeans come in every color, But mostly should to go for black. cheap ray bans http://www.cheapraybansrb.com/
discount oakley sunglasses
21 maja 2013, o 20:24

|Zimmerman's legal representative, Indicate O'Mara, Spoke up for his client at the second bail hearing in reference to his wife Shellie charges with perjury. "He really needs jumped up and said she's lying [About the price], Tells how O'Mara. "He will likely have done something, And he failed to,On his law group's websites, O'Mara's bio sits under a quote which says "Helping good people through hardship, Apparently with their, He's well trusted in Central Florida with 28 years of studying criminal and family law under his belt. discount oakley sunglasses http://www.buyoakleydiscountus.org/
cheap oakley sunglasses
22 maja 2013, o 16:36

|A huge amount of females including the frames if you do bling. They can pick glasses which have been studded utilizing rhinestones. Rose bush shaded drinking glasses will be really a possibility. You will find contacts with literally the two shade. The top options is always to shop on line. The choice will be improved these days, The value could be decrease and also shopping is actually far more easy online, cheap oakley sunglasses http://www.buyoakleyvip.com/
Nick: 
Jesteś człowiekiem?