Łatka na niewyświetlające się zadania
Wczorajszą wersję oznaczoną numerem 0.032 można uznać za niewypał, gdyż już w chwilę po jej wypuszczeniu znaleziono rażący błąd. Polegał on na tym, iż treść żadnego z przetłumaczonych zadań nie była wyświetlana w ogóle, a zamiast niej w okienku widniał tylko komunikat o niepoprawnym kodowaniu znaków. Dziś na szczęście udało nam się opanować sytuację. Kodowanie jest już prawidłowe, a zadania wyświetlają się poprawnie. Zapraszamy do pobierania wersji 0.033 i przepraszamy za tego babola.
19.04.2011r.

Komentarze

Arjen
20 maja 2011, o 23:31

Widzę, że nie próżnujecie :)
Blattdorf
21 maja 2011, o 10:08

Kolejna aktualizacja powinna być spora, bo trochę się przez ten czas u nas działo. Jeśli dobrze pójdzie, zapewne dojdą do tego dialogi i zadania z nowego patcha 2.5, i to w dość niedalekim czasie od premiery. Zależy ile tego będzie.
21 maja 2011, o 14:18

Od ostatniej aktualizacji przetłumaczyliśmy już 1020 dialogów, co daje sporą sumkę :) W ciągu 2-3 dni wyjdzie nowa wersja zawierająca na razie same dialogi, a 25, w dniu premiery patcha 2.5, będzie dopiero możliwe pobranie paczki językowej. Zajmiemy się nią od razu.
cheap oakley sunglasses
22 maja 2013, o 16:29

|A huge amount of females including the frames if you do bling. They can pick glasses which have been studded utilizing rhinestones. Rose bush shaded drinking glasses will be really a possibility. You will find contacts with literally the two shade. The top options is always to shop on line. The choice will be improved these days, The value could be decrease and also shopping is actually far more easy online, cheap oakley sunglasses http://www.buyoakleyvip.com/
Nick: 
Jesteś człowiekiem?